وانت بار تهران
باربری کیان بار آماده حمل بار شما با وانت بار و نیسان بار در تمام مناطق تهران

وانت بار تهران

نیسان بار و وانت بار تهران


وانت بار تهران : 02122882314 و 02144352799

وانت بار در واقع یکی از بهترین وسایل حمل و نقل داخل شهری برای حمل سریع بارهای با حجم کم می باشدو وانت بار تلفنی کیان بار با استفاده از وانت بار و نیسان بار های مناسب، نیروی کار خبره و حرفه ای آماده حمل وسایل کوچک و یا سنگین شما با وانت بار و نیسان بار در سطح شهر تهران می باشد.

برخی از مردم در طول دوران زندگی خود حتی یک بار هم اثاثکشی ندارند. اما برخی از مردن دائما به دلایلی چون تغییر آب و هوا، مسائل شغلی ، تحصیلی دائما در حال جابه جایی هستند. دقت داشته باشید در زمان جابه جایی های برون شهری حتما سرویس باربری خود را به نوعی انتخاب کنید که تمامی اثاثیه شما با یک باره جابه جا شود. اتوبار و باربری تهران به صورت 24 ساعته و آنلاین آماده ارائه خدمات حمل نقل درون شهری و برون شهری به مشتریان باربری تهران است.


وانت بار تهران

وانت بار در تهران

اتوبار و باربری کیان بار تهران با سالها تجربه در امر باربری، خدمات خود را با دارا بودن امکاناتی فنی بالا به مشتریان عزیز ارائه می دهد. وانت بار تهران کیان بارتمام سعی خود را می کند تا نیازهای مشتریان عزیز را به بهترین شکل برطرف نماید و تنها با یک تماس در محل حاضر می شود. نیسان بار وانت بار


اتوبار و باربری تهران با داشتن یک تیم چهار نفره بسته بندی اولین باربری است که از روشهای نوین روز دنیا در بسته بندی هایش استفاده می کند. باربری تهران از روش های بابل رپ و استراچ رپ در بسته بندی هایش استفاده می کند. تیم بسته بندی باربری تهران در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی کالا و اثاثیه شما عزیزان را در نهایت دقت بسته بندی می کنند. مشتریان باربری کیان بار در صورت داشتن انتقادی در مورد بسته بندی تیم اتوبار کیان بار می توانید انتقادات خود را به تیم بسته بندی گفته تا در بسته بندی های بعدی همه موارد را رعایت کنند.

وانت تلفنی و وانت بار تهران

باربری و اتوبار کیان بار تهران به مشتریان خود این مژده را می دهد که دیگر نگران جابه جایی کالا و اثاثیه کم خود نباشید، مشتریان باربری می توانند در صورت داشتن کالا و اثاثیه کمی برای جابه جایی از سرویس های نیسان و وانت بار و باربری تهران استفاده کنید. وانت بار کیان بار این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که مشتریان بابری هر زمان نیاز به مشاوره باربری تهران را داشته باشند بتوانند با مشاوران کیان بار در تماس باشند. مشتریان گرامی باید به این نکته توجه داشته باشند که زمانی که برای رزرو سرویس با باربری تماس می گیرید حتما مواردی مانند نوع سرویس باربری ، تعداد کارگران مورد نیاز، تعداد کارتونهای مورد استفاده ...... را مشخص کنید.

بهترین زمان درخواست حمل بار

این سوال اغلب مشتریان وانت بار کیان بار است که بهترین زمان برای مراجعه به دفتر باربری چه زمانی است، کادر فنی ما با توجه به نیرو کار ماهر و انواع ماشین آلات سبک خود این توانایی را دارند تا در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شوند و انواع بار شما حتی وسایل سنگین را با بهترین کیفیت در سراسر تهران جابجا نمایند.

کارکنان ما تمام امکاناتی که برای یک اسباب کشی با کیفیت لازم است را فراهم می کنند و در کوتاه ترین زمان در محل حاضر می شوند و شروع به کار می کنند.

وانت بار تلفنی تهران

خدمات مشاوره وانت بار تهران کیان بار

باربری تهران خدمات مشاوره ای را برای مشتریان باربری به صورت رایگان ارائه می دهد. معمولا بیشتر مشتریانی که به باربری ها مراجعه می کنند با خدمات و قیمت باربری آشنایی کاملی ندارند. وانت تلفنی تهران با خدمات مشاوره ای که ارائه می دهد می تواند مشتریان را از نرخ حمل بار با انواع وانت بار و نیسان بار و خدماتی که ارائه می دهند مطلع سازند و همچنین روش های بسته بندی را به صورت رایگان آموزش می دهند. چنانچه می خواهید با مشاوران ما در باربری تهران تماس بگیرید با شماره های که در پایین آمده تماس بگیرید.

وانت تلفنی تهران  02122882314

مشاوران ما در وانت بار تهران می توانند هم به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما باشند و هم با حضور در محل خدمات مشاوره ارائه دهند و شما را از تمام خدمات باربری مطلع سازند.

چنانچه در طول اسباب کشی از کارکنان ما راضی نبودید یا در طول اسباب کشی خطایی از کارکنان ما رخ داده است می توانید با مدیریت باربری کیان بار تماس بگیرید تا مشاوران ما در اولین فرصت پیگیری کنند. وانت تلفنی کیان بار تهران


کامیونت تهران

نرخ حمل بار با وانت بار و نیسان بار

نرخ حمل بار و اسباب کشی موضوعی است که برای اکثر خانواده ها در اولویت بوده و هست و بر اساس آن باربری مورد نظرشان را انتخاب می کنند. وانت بار و نیسان بار تهران تمام هزینه های باربری خود را تا حد امکان کاهش داده است تا بتواند نیازهای مشتریان را برآورده سازد. معمولا نرخ حمل در تمام باربری ها بسته به نرخ باربری اعلام شده توسط اتحادیه باربری و حمل و نقل مشخص می شود اما وانت بار تهران تمام تلاش خود را کرده است تا نرخ های خود را کمتر از نرخ اتحادیه تعیین کند. اولویت همیشگی در نیسان بار کیان بار جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

نرخ باربری در باربری ها بسته به پارامترهایی چون تعداد و نوع بار، مسافت مبدأ تا مقصد، ترافیک، تعداد کارکنان، تجهیزات بسته بندی و... محاسبه می شود. اتوبار تهران تمام تلاش خود را کرده تا با توجه به نیازهای مشتریان، نرخ حمل بار خود را تا جایی که امکان دارد کاهش دهد.

ارائه بیمه نامه در اتوبار و باربری تهران

اتوبار و باربری تهران جهت آرامش و آسودگی مشتریان عزیز بیمه نامه ای قبل از بار زدن اثاثیه ارائه می دهد مبنی بر اینکه اگر در طول زمان اسباب کشی لوازم شما توسط کارگران ما در اتوبار تهران، گم یا شکسته شود بتواند خسارت آن را پرداخت کند. بیمه نامه ارائه شده از زمان بار زدن اثاثیه شروع می شود و تا پایان اسباب کشی اعتبار دارد. اتوبار و باربری تهران کیان بار

این بیمه نامه به صورت کاملا رایگان به مشتریان حمل بار با وانت ارائه می دهد و در صورت هر گونه مشکلی در طول اسباب کشی، وانت تلفنی کیان بار مؤظف است خسارت آن را تمام و کمال پرداخت کند. وانت تلفنی، وانت بار، نیسان بار کیان بار.

اتوبار و باربری تهران

تمام مشتریان هنگام اسباب کشی استرس این را دارند که اثاثیه در طول اسباب کشی آسیب ببیند یا گم شود اما وانت تلفنی کیان بار با ارائه بیمه نامه به صورت رایگان به مشتریان این اطمینان را می دهد که اثاثیه بدون هیچ گونه مشکلی به مقصد خواهد رسید.


شماره های تماس وانت تلفنی کیان بار تهران شعبه باربری تهران : 02122882314 و 02144352799


هزینه وانت بار و نیسان بار


کامیون بار


 • خاور608و808(کمتر از 3 ساعت)
 • 85/000 تا 105/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کار اضافی یک سوم هزینه

وانت بار


 • (کمتر از 2 ساعت)
 • 50/000 تا 60/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کار اضافی 25/000 تومان

نیسان بار


 • (کمتر از 2 ساعت)
 • 50/000 تا 60/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کاری اضافی 25/000 تومان

کارگر


 • (کمتر از 3 ساعت)
 • 30/000 تا 40/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کار اضافی یک سوم هزینه

موارد تکمیلی:

 • ماشین آلات شامل وانت بار و نیسان بار می‌باشد.
 • ساعات اضافی برای نیسان از ساعت دوم به بعد محاسبه می‌شود.
 • ظرفیت وانت تا سقف یک تن و برای نیسان بار تا دو تن است.
 • دستمزد کارگران به ازای هر سرویس از 25 تا 35 هزار تومان می باشد.
 • اگر راننده در حمل و چیدن وسایل نقش داشته باشد، به عنوان کارگر درنظر گرفته می‌شود.