اتوبار و باربری کرج
شرکت کیان ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات حمل و اسبابکشی در کرج

باربری کرج

اتوبار و باربری کرج


اتوبار کرج و باربری کرج : 02122882314 و 02144352799

برخی از مردم در طول دوران زندگی خود حتی یک بار هم اسباب کشی ندارند. اما برخی از مردم دائما به دلایلی چون تغییر آب و هوا، مسائل شغلی ، تحصیلی دائما در حال جابه جایی هستند. دقت داشته باشید در زمان جابه جایی های برون شهری حتما سرویس باربری خود را به نوعی انتخاب کنید که تمامی اثاثیه شما با یک باره جابه جا شود. اتوبار و باربری کرج به صورت 24 ساعته و آنلاین آماده ارائه خدمات حمل نقل درون شهری و برون شهری به مشتریان باربری کیان بار کرج است.


اتوبار و باربری کرج

کیان بار اتوبار کرج - باربری کرج

اتوبار و باربری کرج یکی از شعبه های قدیمی باربری کیان بار تهران است که سالها در امر باربری خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. کیان بار با دارا بودن امکانات پیشرفته تمام سعی خود را می کند تا نیازهای مشتریان عزیز را به بهترین شکل برطرف نماید و تنها با یک تماس در محل حاضر می شود. اتوبار و باربری کرج کیان بار


اتوبار و باربری کرج با داشتن یک تیم چهار نفره بسته بندی اولین باربری است که از روشهای نوین روز دنیا در بسته بندی هایش استفاده می کند. باربری کیان بار کرج از روش های بابل رپ و استراچ رپ در بسته بندی هایش استفاده می کند. تیم بسته بندی باربری کیان بار در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی کالا و اثاثیه شما عزیزان را در نهایت دقت بسته بندی می کنند. مشتریان گرامی در صورت داشتن انتقادی در مورد بسته بندی تیم اتوبار کیان بار می توانید انتقادات خود را به تیم بسته بندی گفته تا در بسته بندی های بعدی همه موارد را رعایت کنند.

وانت بار و نیسان بار

باربری و اتوبار کرج به مشتریان خود این مژده را می دهد که دیگر نگران جابه جایی کالا و اثاثیه کم خود نباشید، مشتریان باربری می توانند در صورت داشتن کالا و اثاثیه کمی برای جابه جایی از سرویس های نیسان و وانت بار و باربری تهران استفاده کنید. وانت بار کرج این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که مشتریان بابری هر زمان نیاز به مشاوره حمل بار داشته باشند بتوانند با مشاوران کیان بار در کرج تماس بگیرند. مشتریان گرامی باید به این نکته توجه داشته باشند که زمانی که برای رزرو سرویس با باربری تماس می گیرید حتما مواردی مانند نوع سرویس باربری ، تعداد کارگران مورد نیاز، تعداد کارتونهای مورد استفاده ...... را مشخص کنید.

تخلیه بار در اتوبار و باربری کرج

باربری و اتوبار کرج با رعایت نکات ایمنی و رعایت اصول تخلیه بار بین المللی تمامی کالا و اثاثیه شما عزیزان را بدون وارد شدن کوچکترین خساراتی تخلیه کرده، اتوبار کیان بار کرج متخصص در امور بسته بندی جابه جایی و تخلیه بار در تمامی نقاط کرج می باشد.

اتوبار کرج | باربری کرج


شماره تماس باربری و اتوبار کیان بار شعبه باربری کرج : 02122882314و 02144352799

بهترین زمان درخواست حمل بار

این سوال اغلب مشتریان باربری و اتوبار کرج است که بهترین زمان برای مراجعه به دفتر باربری کرج چه زمانی است، ما به مشتریان خود توصیه می کنیم که یک هفته مانده به روز اثاثکشی حتما به باربری مراجعه کرده و نوع سرویس باربری، تعداد کارتون، تعداد کارگران مورد نیاز... را مشخص کنند. با این کار کارکنان ما تمام امکاناتی که برای اسباب کشی لازم را فراهم می کنند و در کوتاه ترین زمان در محل حاضر می شوند و شروع به کار می کنند. باربری و اتوبار کرج.

اتوبار و باربری کرج


باربری کرج

خدمات مشاوره کیان بار شعبه باربری کرج

باربری کرج خدمات مشاوره ای را برای مشتریان شرکت به صورت رایگان ارائه می دهد. معمولا بیشتر مشتریانی که به باربری ها مراجعه می کنند با خدمات و قیمت باربری آشنایی کاملی ندارند. باربری کرج با خدمات مشاوره ای که ارائه می دهد می تواند مشتریان را از نرخ باربری و خدماتی که ارائه می دهند مطلع سازند و همچنین روش های بسته بندی را به صورت رایگان آموزش می دهند. چنانچه می خواهید با مشاوران ما در باربری کیان بار در کرج تماس بگیرید یا با شماره هایی که در پایین آمده تماس بگیرید.

باربری کرج  02122882314

مشاوران ما در باربری کرج می توانند هم به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما باشند و هم با حضور در محل خدمات مشاوره ارائه دهند و شما را از تمام خدمات باربری مطلع سازند. اتوبار و باربری کرج

چنانچه در طول اسباب کشی از کارکنان ما راضی نبودید یا در طول اسباب کشی خطایی از کارکنان ما رخ داده است می توانید با مشاورات ما در اتوبار  کرج و باربری کرج تماس بگیرید تا مشاوران ما در اولین فرصت پیگیری کنند.


نرخ حمل بار در اتوبار کرج

نرخ حمل بار و اثباب کشی موضوعی است که برای اکثر خانواده ها در اولویت بوده و هست و بر اساس آن باربری مورد نظرشان را انتخاب می کنند. باربری کرج تمام هزینه های باربری خود را تا حد امکان کاهش داده است تا بتواند نیازهای مشتریان را برآورده سازد. معمولا نرخ حمل در تمام باربری ها بسته به نرخ باربری اعلام شده توسط اتحادیه باربری و حمل و نقل مشخص می شود اما باربری کیان بار تمام تلاش خود را کرده است تا نرخ های خود را کمتر از نرخ اتحادیه تعیین کند. اولویت همیشگی در اتوبار کرج جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

نرخ باربری در باربری ها بسته به پارامترهایی چون تعداد و نوع بار، مسافت مبدأ تا مقصد، ترافیک، تعداد کارکنان، تجهیزات بسته بندی و... محاسبه می شود. اتوبار کرج تمام تلاش خود را کرده تا با توجه به نیازهای مشتریان، نرخ حمل بار خود را تا جایی که امکان دارد کاهش دهد.

اتوبار و باربری در کرج

ارائه بیمه نامه در اتوبار و باربری کرج

اتوبار و باربری ما جهت آرامش و آسودگی مشتریان عزیز بیمه نامه ای قبل از بار زدن اثاثیه ارائه می دهد مبنی بر اینکه اگر در طول زمان اسباب کشی لوازم شما توسط کارگران ما در اتوبار کرج، گم یا شکسته شود بتواند خسارت آن را پرداخت کند. بیمه نامه ارائه شده از زمان بار زدن اثاثیه شروع می شود و تا پایان اسباب کشی اعتبار دارد. اتوبار و باربری کرج کیان بار

این بیمه نامه به صورت کاملا رایگان به مشتریان عزیز ارائه می دهد و در صورت هر گونه مشکلی در طول اسباب کشی، باربری شمال مؤظف است خسارت آن را تمام و کمال پرداخت کند. وانت بار کرج و حمل بار در کرج

اتوبار و باربری کرج

تمام مشتریان هنگام اسباب کشی استرس این را دارند که اثاثیه در طول اسباب کشی آسیب ببیند یا گم شود اما کیان بار با ارائه بیمه نامه به صورت رایگان به مشتریان این اطمینان را می دهد که اثاثیه بدون هیچ گونه مشکلی به مقصد خواهد رسید.


شماره های تماس در اتوبار کیان بار شعبه باربری کرج : 02122882314 و 02144352799


هزینه اتوبار و باربری کرج


کامیون بار


 • خاور608و808(کمتر از 3 ساعت)
 • 85/000 تا 105/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کار اضافی یک سوم هزینه

وانت بار


 • (کمتر از 2 ساعت)
 • 50/000 تا 60/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کار اضافی 25/000 تومان

نیسان بار


 • (کمتر از 2 ساعت)
 • 50/000 تا 60/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کاری اضافی 25/000 تومان

کارگر


 • (کمتر از 3 ساعت)
 • 30/000 تا 40/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کار اضافی یک سوم هزینه

موارد تکمیلی:

 • کامیون شامل خاور 608، خاور 808 و ایسوزو می‌باشد.
 • ساعات اضافی برای کامیون از ساعت سوم و برای نیسان از ساعت دوم به بعد محاسبه می‌شود.
 • ظرفیت وانت تا سقف یک تن و برای نیسان بار تا دو تن است.
 • دستمزد کارگران به ازای هر سرویس از 25 تا 35 هزار تومان می باشد.
 • اگر راننده در حمل و چیدن وسایل نقش داشته باشد، به عنوان کارگر درنظر گرفته می‌شود.