اتوبار و باربری زعفرانیه
شرکت کیان بار ارائه دهنده خدمات حمل بار و اسبابکشی در زعفرانیه

باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه | وانت بار و باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه : 02122882314 و 02144352799

اتوبار و باربری کیان بار تهران شعبه زعفرانیه با سالها سابقه در باربری و ارائه خدمات حمل و نقل آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد. وانت تلفنی و باربری زعفرانیه از کارگرانی با تجربه و حرفه ای برای خدمات خود استفاده می کند. اتوبار زعفرانیه از تجهیزات و کامیون هایی پیشرفته برای خدمات باربری خود استفاده می کند.

اتوبار و باربری زعفرانیه تمام تلاش خود را می کند تا بتواند با ارائه خدماتی عالی و هزینه باربری کم نامی خوب و ماندگار در ذهن مشتریان خود به جا بگذارد. وانت بار زعفرانیه

اکثر خانواده ها به دنبال باربری هستند که خدماتی عالی را با کمترین هزینه باربری ارائه دهد. باربری زعفرانیه با توجه به نیاز مشتریان تمام سعی خود را کرده تا هزینه باربری خود را تا حد امکان کاهش دهد. هزینه حمل معمولا توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری تعیین می شود اما باربری زعفرانیه هزینه باربری خود را بسیار کمت از هزینه باربری اعلام شده توسط اتحادیه حمل و نقل مشخص کرده است. وانت تلفنی زعفرانیه


اتوبار و باربری زعفرانیه علاوه بر خدماتی که ارائه می دهد، خدمات ویژه ای را نیز برای مشتریان دائم خود در نظر دارد. باربری کیان بار در روزهای تعطیل و همچنین مناسبت های مختلف نیز، پکیج های را به صورت رایگان به مشتریان خود ارائه می دهد تا بتواند مشتریان خود را راضی نگه دارد و مشتریان بیشتری را به خود جذب کند. اتوبار زعفرانیه

وانت بار زعفرانیه | وانت تلفنی زعفرانیه

نیسان بار و وانت بار زعفرانیه : 02122882314 و 02144352799

دیگر نگران جابه جایی کالا و اثاثیه کم خود نباشید، از این پس مشتریان کیان بار می توانند در صورت داشتن کالا و اثاثیه کمی برای جابه جایی از سرویس های نیسان بار و وانت بار و باربری زعفرانیه استفاده کنید. وانت بار زعفرانیه این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که مشتریان بابری هر زمان نیاز به مشاوره حمل کالا را داشته باشند بتوانند با مشاوران کیان بار در تماس باشند. مشتریان گرامی باید به این نکته توجه داشته باشند که زمانی که برای رزرو سرویس با باربری تماس می گیرید حتما مواردی مانند نوع سرویس باربری ، تعداد کارگران مورد نیاز، تعداد کارتونهای مورد استفاده و دیگر نکات ضروری را مشخص نمایید.

هزینه باربری در اتوبار زعفرانیه

اکثر مشتریانی که می خواهند برای خدمات حمل، باربری مناسبی انتخاب کنند معمولا ملاک انتخاب خود را بر هزینه باربری و خدمات ارائه شده قرار می دهند. هزینه باربری معمولا توسط اتحادیه باربری مشخص می شود و اکثر باربری ها با توجه به همین، هزینه باربری خود را مشخص می کنند اما باربری زعفرانیه با شناسایی نیازهای مشتریان تمام سعی خود را کرده تا هزینه های حمل را تا حد امکان کاهش دهد تا بتواند مشتریان  را همیشه به همراه داشته باشد. اتوبار زعفرانیه

اتوبار زعفرانیه

هزینه های حمل کالا در باربری زعفرانیه بر اساس پارامترهایی چون مسافت مبدأ تا مقصد، ترافیک، نوع بار، تعداد بار، تعداد کارکنان و... محاسبه می شود. باربری زعفرانیه در تمام این سالها که در امر باربری فعالیت داشته تمام تلاش خود را کرده تا خدماتی با کیفیت را با کمترین هزینه  به مشتریان خود ارائه دهد تا بتواند رضایت آنان را به دست آورد و مشتریان را به مشتریان دائمی تبدیل کند.

اتوبار و باربری کیان بار شعبه زعفرانیه با سالها سابقه در باربری ابتدا سعی دارد نیازهای مشتریان عزیز را شناسایی تا بتواند با توجه به این نیازها خدمات خود را ارائه دهد. بابری زعفرانیه تمام تلاش خود را کرده تا با توجه به نیازهای شناسایی شده هزینه باربری خود را تا حد امکان کاهش دهد تا مشتریان بیشتری را جذب کند.

مشاوره رایگان در باربری زعفرانیه

اکثر مشتریانی که به باربری زعفرانیه مراجعه می کنند با خدماتی که باربری ها ارائه می دهند و همچنین هزینه باربری آشنایی ندارند. اتوبار و باربری زعفرانیه برای آگاهی بیشتر با خدمات باربری و هزینه باربری خدمات مشاوره ای را ترتیب داده است. همچنین کارشناسان ما آماده هرگونه همکاری و ارائه مشاوره درزمینه حمل بار و اسباب کشی به صورت رایگان به شما عزیزان می باشد. مشاوران ما در وانت تلفنی و باربری زعفرانیه خدمات خود را به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته ارائه می دهد. اتوبار زعفرانیه

مشتریان عزیز اگر با روش های بسته بندی آشنایی ندارید می توانید با مشاوران ما در باربری زعفرانیه در تماس باشید تا تمام اصول لازم جهت بسته بندی را به شما آموزش دهند.

اتوبار، وانت بار و باربری زعفرانیه

مشاوران ما در باربری زعفرانیه می توانند خدمات خود را هم به صورت تلفنی و هم با حضور در محل به مشتریان عزیز ارائه دهند. اگر می خواهید با تمام خدمات باربری زعفرانیه و همچنین خدمات ارائه شده باربری زعفرانیه آشنایی داشته باشید می توانید فقط با یک تماس با مشاوران ما تمام اطلاعات لازم را کسب کنید.


وانت بار زعفرانیه | باربری زعفرانیه

<
باربری زعفرانیه
br>

بسته بندی اصولی و باربری زعفرانیه

بسته بندی اثاثیه یکی از بخش های مهم در اسباب کشی است که باید توجه زیادی به آن شود. اگر می خواهید خودتان کار بسته بندی را انجام دهید باید تجهزاتی مثل چسب، نایلون، کارتون و نخ را از قبل آماده کنید تا بتوانید با سرعت بیشتری بسته بندی را انجام دهید. مشتریان عزیز باربری زعفرانیه چنانچه با روش های بسته بندی آشنایی ندارید می توانید از کارکنان ما در باربری زعفرانیه کمک بگیرید تا تمام روش های بسته بندی را به صورت اصولی به شما آموزش دهند. باربری زعفرانیه تمام تجهیزات بسته بندی را نیز با هزینه کمتری ارائه می دهد.

مشتریان عزیزی که به اتوبار زعفرانیه مراجعه می کنند اگر می خواهید خودتان کار بسته بندی را انجام دهید باید از قبل تمام تجهیزات لازم مثل چسب های قوی، نایلون، کارتون های چند لایه، کیف های رگال دار، ظروف مخصوص غذا و.... را تهیه کنید تا بتوانید با سرعت عمل بیشتری کار بسته بندی را انجام دهید. اما اگر نمی توانید یک بسته بندی اصولی داشته باشید می توانید از کارکنان ما در باربری زعفرانیه کمک بگیرید.


وانت تلفنی زعفرانیه | باربری زعفرانیه


ارائه بیمه نامه در اتوبار زعفرانیه

اکثر مشتریانی که برای اسباب کشی به باربری ها مراجعه می کنند ترس این را دارند که اثاثیه شان آسیب ببیند یا گم شود به همین دلیل نمی توانند به باربری ها اعتماد کنند. اتوبار و باربری زعفرانیه با توجه به نیازهای مشتریان عزیز بیمه نامه ای ارائه می دهد. با توجه به این بیمه نامه اگر در طول اسباب کشی اثاثیه شما گم شود یا شکسته شود وانت بار و باربری زعفرانیه مؤظف است خسارت آن را پداخت کند. باربری زعفرانیه این بیمه نامه را برای آرامش بیشتر مشتریان ارائه می دهد تا با اعتماد بیشتری اثاثیه خود را به ما بسپارند.

اتوبار زعفرانیه: 22882314-021 و 44352799-021

بیمه نامه ارائه شده در اتوبار و باربری زعفرانیه از ابتدای کار تا زمانی که اثاثیه را در محل جدید تحویل می دهند اعتبار دارد و در این فاصله زمانی هر گونه اتفاقی رخ دهد یا اثاثیه آسیبی ببیند باربری زعفرانیه وظیفه دارد خسارت وارد شده را جبران کند تا رضایت مشتریان عزیز را همیشه به همراه داشته باشند. باربری زعفرانیه

شماره های تماس باربری زعفرانیه : 02122882314 و 02144352799

هزینه حمل و اسباب کشی در باربری زعفرانیه


کامیون بار


 • خاور608و808(کمتر از 3 ساعت)
 • 85/000 تا 105/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کار اضافی یک سوم هزینه

وانت بار


 • (کمتر از 2 ساعت)
 • 50/000 تا 60/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کار اضافی 30/000 تومان

نیسان بار


 • (کمتر از 2 ساعت)
 • 50/000 تا 60/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کاری اضافی 25/000 تومان

کارگر


 • (کمتر از 3 ساعت)
 • 30/000 تا 40/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کار اضافی یک سوم هزینه

اتوبار و باربری زعفرانیه تمام نرخ باربری خود را بر اساس نرخ باربری تعیین شده توسط اتحادیه باربری تعیین کرده است.تمام نرخ های باربری زعفرانیه بسیار کمتر از باربری های دیگر می باشد.

17/5/97

موارد تکمیلی:

 • کامیون شامل خاور 608، خاور 808 و ایسوزو می‌باشد.
 • ساعات اضافی برای کامیون از ساعت سوم و برای نیسان از ساعت دوم به بعد محاسبه می‌شود.
 • ظرفیت وانت تا سقف یک تن و برای نیسان بار تا دو تن است.
 • دستمزد کارگران به ازای هر سرویس از 25 تا 35 هزار تومان می باشد.
 • اگر راننده در حمل و چیدن وسایل نقش داشته باشد، به عنوان کارگر درنظر گرفته می‌شود.