اتوبار و باربری تهران
باربری کیان بار بسته بندی صحیح و اصولی ، مشاوره رایگان

باربری تهران

اتوبار و باربری تهران


اتوبار و باربری تهران : 02122882314 و 02144352799

برخی از مردم در طول دوران زندگی خود حتی یک بار هم اثاثکشی ندارند. اما برخی از مردن دائما به دلایلی چون تغییر آب و هوا، مسائل شغلی ، تحصیلی دائما در حال جابه جایی هستند. دقت داشته باشید در زمان جابه جایی های برون شهری حتما سرویس باربری خود را به نوعی انتخاب کنید که تمامی اثاثیه شما با یک باره جابه جا شود. اتوبار و باربری تهران به صورت 24 ساعته و آنلاین آماده ارائه خدمات حمل نقل درون شهری و برون شهری به مشتریان باربری تهران است.


باربری تهران

اتوبار و باربری تهران

اتوبار و باربری تهران یکی از شعبه های قدیمی باربری کیان بار تهران است که سالها در امر باربری خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. باربری شمال و باربری غرب با دارا بودن امکاناتی فنی بالا تمام سعی خود را می کند تا نیازهای مشتریان عزیز را به بهترین شکل برطرف نماید و تنها با یک تماس در محل حاضر می شود. اتوبار و باربری تهران کیان بار


اتوبار و باربری تهران با داشتن یک تیم چهار نفره بسته بندی اولین باربری است که از روشهای نوین روز دنیا در بسته بندی هایش استفاده می کند. باربری تهران از روش های بابل رپ و استراچ رپ در بسته بندی هایش استفاده می کند. تیم بسته بندی باربری تهران در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی کالا و اثاثیه شما عزیزان را در نهایت دقت بسته بندی می کنند. مشتریان باربری کیان بار در صورت داشتن انتقادی در مورد بسته بندی تیم اتوبار کیان بار می توانید انتقادات خود را به تیم بسته بندی گفته تا در بسته بندی های بعدی همه موارد را رعایت کنند.

وانت بار تهران

باربری و اتوبار کیان بار تهران به مشتریان خود این مژده را می دهد که دیگر نگران جابه جایی کالا و اثاثیه کم خود نباشید، مشتریان باربری می توانند در صورت داشتن کالا و اثاثیه کمی برای جابه جایی از سرویس های نیسان و وانت بار و باربری تهران استفاده کنید. وانت بار کیان بار این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که مشتریان بابری هر زمان نیاز به مشاوره باربری تهران را داشته باشند بتوانند با مشاوران کیان بار در تماس باشند. مشتریان گرامی باید به این نکته توجه داشته باشند که زمانی که برای رزرو سرویس با باربری تماس می گیرید حتما مواردی مانند نوع سرویس باربری ، تعداد کارگران مورد نیاز، تعداد کارتونهای مورد استفاده ...... را مشخص کنید.

شماره تماس باربری و اتوبار کیان بار تهران شعبه باربری شمال تهران:

تخلیه بار در اتوبار و باربری تهران

باربری و اتوبار تهران با رعایت نکات ایمنی و رعایت اصول تخلیه بار بین المللی تمامی کالا و اثاثیه شما عزیزان را بدون وارد شدن کوچکترین خساراتی تخلیه کرده، باربری و اتوبار شمال تهران متخصص در امور بسته بندی جابه جایی و تخلیه بار در تهران و شهرستانهای اطراف تهران می باشد.

اتوبار و باربری تهران


شماره تماس باربری و اتوبار کیان بار تهران شعبه باربری تهران : 02122882314و 02144352799

بهترین زمان درخواست حمل بار

این سوال اغلب مشتریان باربری و اتوبار شمال تهران است که بهترین زمان برای مراجعه به دفتر باربری و اتوبار شمال تهران چه زمانی است، باربری و اتوبار شمال تهران به مشتریان خود توصیه می کند که یک هفته مانده به روز اثاثکشی حتما به باربری مراجعه کرده و نوع سرویس باربری، تعداد کارتون، تعداد کارگران مورد نیاز... را مشخص کنند. با این کار کارکنان ما تمام امکاناتی که برای اسباب کشی لازم را فراهم می کنند و در کوتاه ترین زمان در محل حاضر می شوند و شروع به کار می کنند. باربری و اتوبار شمال تهران.


اتوبار و باربری تهران


باربری تهران

خدمات مشاوره باربری تهران کیان بار

باربری تهران خدمات مشاوره ای را برای مشتریان باربری به صورت رایگان ارائه می دهد. معمولا بیشتر مشتریانی که به باربری ها مراجعه می کنند با خدمات و قیمت باربری آشنایی کاملی ندارند. اتوبار تهران با خدمات مشاوره ای که ارائه می دهد می تواند مشتریان را از نرخ باربری و خدماتی که ارائه می دهند مطلع سازند و همچنین روش های بسته بندی را به صورت رایگان آموزش می دهند. چنانچه می خواهید با مشاوران ما در باربری تهران تماس بگیرید با شماره های که در پایین آمده تماس بگیرید.

اتوبار و باربری تهران  02122882314

مشاوران ما در باربری شمال می توانند هم به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما باشند و هم با حضور در محل خدمات مشاوره ارائه دهند و شما را از تمام خدمات باربری مطلع سازند. اتوبار و باربری شمال

چنانچه در طول اسباب کشی از کارکنان ما راضی نبودید یا در طول اسباب کشی خطایی از کارکنان ما رخ داده است می توانید با مشاورات ما در اتوبار و باربری شمال تماس بگیرید تا مشاوران ما در اولین فرصت پیگیری کنند. وانت تلفنی و باربری شمال


نرخ حمل بار در اتوبار تهران

نرخ حمل بار و اثبابکشی موضوعی است که برای اکثر خانواده ها در اولویت بوده و هست و بر اساس آن باربری مورد نظرشان را انتخاب می کنند. باربری تهران تمام هزینه های باربری خود را تا حد امکان کاهش داده است تا بتواند نیازهای مشتریان را برآورده سازد. معمولا نرخ حمل در تمام باربری ها بسته به نرخ باربری اعلام شده توسط اتحادیه باربری و حمل و نقل مشخص می شود اما باربری تهران تمام تلاش خود را کرده است تا نرخ های خود را کمتر از نرخ اتحادیه تعیین کند. اولویت همیشگی در اتوبار تهران جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

نرخ باربری در باربری ها بسته به پارامترهایی چون تعداد و نوع بار، مسافت مبدأ تا مقصد، ترافیک، تعداد کارکنان، تجهیزات بسته بندی و... محاسبه می شود. اتوبار تهران تمام تلاش خود را کرده تا با توجه به نیازهای مشتریان، نرخ حمل بار خود را تا جایی که امکان دارد کاهش دهد.

اتوبار و باربری تهران

ارائه بیمه نامه در اتوبار و باربری تهران

اتوبار و باربری تهران جهت آرامش و آسودگی مشتریان عزیز بیمه نامه ای قبل از بار زدن اثاثیه ارائه می دهد مبنی بر اینکه اگر در طول زمان اسباب کشی لوازم شما توسط کارگران ما در اتوبار تهران، گم یا شکسته شود بتواند خسارت آن را پرداخت کند. بیمه نامه ارائه شده از زمان بار زدن اثاثیه شروع می شود و تا پایان اسباب کشی اعتبار دارد. اتوبار و باربری تهران کیان بار

این بیمه نامه به صورت کاملا رایگان به مشتریان باربری شمال ارائه می دهد و در صورت هر گونه مشکلی در طول اسباب کشی، باربری شمال مؤظف است خسارت آن را تمام و کمال پرداخت کند. وانت تلفنی و باربری شمال تهران

اتوبار و باربری تهران

تمام مشتریان هنگام اسباب کشی استرس این را دارند که اثاثیه در طول اسباب کشی آسیب ببیند یا گم شود اما اتوبار و باربری شمال با ارائه بیمه نامه به صورت رایگان به مشتریان این اطمینان را می دهد که اثاثیه بدون هیچ گونه مشکلی به مقصد خواهد رسید.


شماره های تماس در اتوبار کیان بار تهران شعبه باربری تهران: 02122882314 و 02144352799


هزینه اتوبار و باربری تهران


کامیون بار


 • خاور608و808(کمتر از 3 ساعت)
 • 85/000 تا 105/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کار اضافی یک سوم هزینه

وانت بار


 • (کمتر از 2 ساعت)
 • 50/000 تا 60/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کار اضافی 25/000 تومان

نیسان بار


 • (کمتر از 2 ساعت)
 • 50/000 تا 60/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کاری اضافی 25/000 تومان

کارگر


 • (کمتر از 3 ساعت)
 • 30/000 تا 40/000 تومان

 • هزینه به ازای ساعت کار اضافی یک سوم هزینه

موارد تکمیلی:

 • کامیون شامل خاور 608، خاور 808 و ایسوزو می‌باشد.
 • ساعات اضافی برای کامیون از ساعت سوم و برای نیسان از ساعت دوم به بعد محاسبه می‌شود.
 • ظرفیت وانت تا سقف یک تن و برای نیسان بار تا دو تن است.
 • دستمزد کارگران به ازای هر سرویس از 25 تا 35 هزار تومان می باشد.
 • اگر راننده در حمل و چیدن وسایل نقش داشته باشد، به عنوان کارگر درنظر گرفته می‌شود.